تبلیغات
ثامن گرافیک - فتنه اکبر و راهکار...

اللهم عجل لولیک الفرج و حفظ لنا سیدنا امام الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی(عج) اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم  و احشرنا معهم و جعلنا من شیعتهم

سلام علیکم

مطالبی هست که بیانش رو لازم دیدم . فکر می کنم کم کم همانطور که بزرگان قبلا فرمودند فتنه اکبر در حال بروز و نمایان شدن است . حقیقتا بنده از لابلای بیانات حضرت آقا و خیلی صریحتر در تذکرات و لابلای صحبتهای عمار حضرت آقا ، حضرت آیت الله مصباح و سایر بزرگان دارم به بروز رسیدن واقعه ای رو احساس می کنم . 

خاطرتان باشد در اولین جلسه حضور حجت الاسلام ولمسلمین پناهیان در برنامه دیروز امروز فردا ایشان پس از بیان دیدگاه ها و مطالبشون به نکته بسیار مهمی اشاره کردند ( البته ، هم آقا همان ایام گفته بودند ، هم علما و مراجع و کارشناسان ) و آن هم اینکه ما از اول انقلاب تا دهه اخیر بیشتر دغدغمان مشکلات و تهدیدات خارجی بود یا معلوم الحالهای داخلی که ایشان این موضوع رو به مقابله مومنین با کفار تعبیر کردند . بعد فرمودند فتنه 88 مقابله مومنین با منافقین و حالا کسانی که قبلا در خط بودند و الان راهشان عوض شده بود . اما مطلب حائز اهمیتی که آن موقع خودم هم زیاد درکش نکردم و بهتر می بینمش ، فتنه اکبر یا نزاع و مقابله مومنین با مومنین است . راستش درکش سخت بود و شاید هست که راه مشخص ، چاه هم مشخص ، پس چطور می شود که مومنین با مومنین و اصلا سر چه مقابل هم قرار بگیرند . 

اینجاهاست که اگر دقیق نگاه کنیم خواهیم دید که ولایت باب همچین موضوعیست . اینجاست که علت پافشاری و اهمیت بیانات متعدد آقا درمورد بصیرت به خوبی نمایان میشود .  ولایت پذیری ، ولایت گریزی و عاقبت ولایت ستیزی محورهایی هستند که بعضی بزرگان اشاره کردند اما به عقیده بنده پارو از ولی جلوتر گذاشتن را فراموش کردند . 

همان مقدار که سه مورد اول مهم هستند مورد چهارم هم خطرناک هست

بارزترین نمونه اش همین که حضرت آقا فرمودند این شخصیتی که مورد توجه رئیس جمهور محبوب و ولایتمدارمون قرار گرفته بزرگش نکنید . ایشان همچین چیزی هم نیست اما بعضی از دوستان منتظر نشسته اند ایشان دهان نامبارکشان را باز کنند و فردا است که ... . جالب است که هرچی فکر می کنم می بینم آنها هم همین رو می خواهند .

از بحث اصلی دور نشوم . حقیقتا بنده به این نتیجه رسیده ام که فتنه ای جدید ، فرهنگی و در بین حزب اللهی ها بروز خواهد داد . فکرش رو بکنید خیلی بد است که بر سر راه دوتا دوست ، دوتا بچه حزب اللهی راهشان را از هم سوا کنند . یا مقابل هم قرار بگیرند و یا در اثر افراط و تفریط منحرف شوند .

نکته اصلی اینجاست که باید برای این قضیه خودمان را آماده تر کنیم و دچار غفلت نشیم .

حالا بزرگانی که این هشدارها را داده اند  واکسنی را هم برای مقابله با این قضیه توصیه کردند و آنهم ولایت است . که اگر اجازه دهید گذر کوتاهی به تاریخ بزنم ، بارزترین مصداقهایش اصلا در همین قضیه مختار سقفی است .  آنانهایی که از ولایت جاماندند  سه روز جان و مال و ناموسشان به باد رفت و خود شخصیت مختار در آخر که پایش را از ولی جلوتر گذاشت حرف و نظریاتی هست که معلوم نیست خیلی هم عاقبت بخیر شده باشد اما احادیث بخاطر خدمتش به اهل بیت چیز دیگری می گویند . انشاء الله که عاقبت بخیر شده باشد .

در کل امت حزب الله باید توجه داشته باشد که باید قدم به قدم با ولایت ( این حبل خدا و این نقطه عطف رحمت الهی ) حرکت کنند . با صلاح ایمان توأم با بصیرت . بصیرت و ولایت پذیری همینطور به دست نمی آیند . باید تلاش کنیم . مطلب بخوانیم . کلام بزرگان را پیگیری کنیم . با صاحب نظران و افراد سالم به بحث بنشینیم و هزار دیگر ...

حرف آخر

مبادا نسبت به ولایت کم لطفی کنیم و یا پا را از ولی جلوتر بگذاریم که عاقبتش پشیمانیست . انشاءالله که سربلند باشیم .

                                          والسلام

 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 توسط ثامن گرافیک

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ