تبلیغات
ثامن گرافیک - بجوشید و بشورید و جلوی بی ‌حجابی را بگیرید
بسم الله الرحمن الرحیم

ایسنا نوشت : حضرت آیت الله علم الهدی ، امام جمعه مشهد گفت : مسوولین و دستگاه‌هایی که مسوول امنیت اخلاقی و پیشگیری از جرم هستند ،‌ در مقابل بیحجابی بیتفاوت هستند.

آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته‌، در محل رواق امام خمینی حرم امام رضا(ع)، با انتقاد از بی‌تفاوتی مسوولان و دستگاه‌های متولی امنیت اخلاقی در مقابله با بی‌حجابی افزود: بی‌حجابی در کشور روز افزون شده است و دارد مرزها را می‌شکند. بی‌حجابی دارد جامعه دینی و ولایی ما را به جامعه‌ای لاابالی و بی بند و بار مبدل می‌کند. مردم! بجوشید و بشورید و جلوی بی‌حجابی را بگیرید.

وی با اخطار دادن به مسوولان، عنوان کرد: با نشستن و همایش و حرف زدن و شورا گرفتن چیزی درست نمی‌شود؛ باید در عرصه اجرا، با اقتدار نظام به میدان بیایید و جلو این قضیه را بگیرید و تا وقتی که نگرفته‌اید، یک روز و یک ساعتش هم دیر است و کار به جاهایی می‌رسد که قابل جبران نیست. اگر شما جلوگیری نکنید، مردم خدا جو و متدین ایران به میدان می‌آیند و وای به آن روز زیرا آن وقت عوارضی به بار خواهد آمد که اصلا نمی‌توانید جبرانشان کنید.

وی افزود: در این کشور چند وقت پیش دو جوان به خاطر بی‌حجابی یا بد حجابی یک دختر بی‌بند و بار لاابالی کشته شدند؛ یک جوان با کارد تکه تکه شد و دیگری به جرم آدم کشی به دار آویخته شد؛ دو خانواده عزادار و داغدار شدند اما آن دختر بی بند و باری که منشاء جنایت بود، در مملکت با میلیون‌ها مثل خودش، آزادنه می‌چرخد و کسی جلوی آن‌ها را نمی‌گیرد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 خرداد 1390 توسط ثامن گرافیک

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ