تبلیغات
ثامن گرافیک - مبعث پیامبر (ص) مبارک

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیك یا نبـی الله و رسوله ، السلام علیك یا صفوة الله و خیرته من خلقه، السلام علیك یا أمیـن الله و حجته ، السلام علیك یا خاتـم النبییـن و سیـد المرسلیـن ، السلام علیك أیها البشیر النذیر السلام علیك أیها الداعـی إلى الله و السراج المنیـر السلام علیك و على أهل بیتك الذین أذهب الله عنهم الرجس و طهرهم تطهیرا أشـهد أنك یا رسـول الله أتیت بالحق و قلت بالصدق الحمد لله الذی و فقنی للإیمان و التصدیق و من علی بطاعتك و اتباع سبیلك و جعلنی من أمتك و المجیبین لدعوتك و هدانی إلى معرفتك و معرفة الأئمة من ذریتك أتقرب إلى الله بما یرضیك و أتبرأ إلى الله مما یسخطك موالیا لأولیائك معادیـا لأعدائك جئتك یا رسول الله زائرا و قصدتك راغبا متوسلا إلى الله سبحانه و أنت صاحب الوسیلة و المنزلة الجلیلة و الشفاعة المقبولة و الدعوة المسموعة فاشفع لی إلى الله تعالـى بالغفران و الرحمة و التوفیق و العصمة فقد غمرت الذنوب و شملت العیوب و أثقل الظهر و تضاعف الوزر و قد أخبرتنا و خبرك الصدق أنه تعالى قال و قوله الحق ( و لو أنهم إذ ظلموا أنفسهم جاؤك فاستغفروا الله و استغفر لهم الرسول لوجدوا الله توابا رحیما ) و قـد جئتك یا رسول الله مستغفرا من ذنوبی تائبا من معاصی و سیئاتی و إنی أتوجـه إلى الله ربی و ربك لیغفر لی ذنوبی فاشفع لی یا شفیع الأمة و أجرنی یا نبی الرحمة صلـى الله علیك و على آلك الطاهرین .

***   ***   ***

سلام علیکم و رحمه الله

این طرح رو هدیه می کنم به خیرلعالمین ، آقا رسول الله . انشاءالله اگه آقا قبول کردند هرچه سریعتر مارو ببرن حرم امام رضا علیه السلام

و اگه به دل عاشقای اهل بیت نشست ، اول یه صلوات بفرستند و دوم دعا کنن آقا امام رضا مارو بطلبه 

***   ***   ***

 

 

توجه : به روز شد 

توجه : به روز شد


***     ***     ***

هدیه عید مبعث پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص)

در روز بیست و هفتم ماه رجب بود که جبرئیل (یکی از چهار فرشته مقرب الهی و مأمور ابلاغ وحی از جانب پروردگار به پیامبران) به سوی ایشان نازل شد. او بازوی پیامبر را گرفت و تکان داد و گفت: ای محمد بخوان. پیامبر فرمود: چه بخوانم؟ جبرئیل آیات آغازین سوره علق را از جانب خداوند نازل نمود: "بسم الله الرحمن الرحیم. اقرأ باسم ربک الذی خلق. خلق الانسان من علق. اقرأ و ربک الاکرم. الذی علم بالقلم. علم الانسان مالم یعلم. به نام خداوند بخشنده مهربان. بخوان به نام پروردگارت که بیافرید. آدمی را از علق بیافرید. بخوان و پروردگار تو ارجمندترین است. خدایی که به‌وسیله قلم آموزش داد و به آدمی آنچه را که نمی‌دانست، آموخت." همراه اولین نزول وحی و در لحظه بعثت، حوادثی بزرگ اتفاق افتاد که از آن جمله می‌توان به شنیده شدن صدای ناله‌ای اشاره نمود. حضرت علی (علیه السلام) در این باره می‌گوید: "صدای ناله شیطان را در هنگام نزول اولین وحی به آن حضرت شنیدم. عرضه داشتم: "یا رسول الله این ناله چیست؟" فرمود: "این شیطان است که از اطاعت شدن مأیوس و ناامید شده و چنین به ناله در آمده است." سپس رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) اضافه  فرمود: "تو می‌شنوی آنچه را من می‌شنوم و می‌بینی آنچه را که من می‌بینم الا اینکه تو مقام نبوت نداری و فقط وزیر و کمک کار من هستی و از راه خیر جدا نمی‌شوی."

***     ***     ***

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 تیر 1390 توسط ثامن گرافیک

ابزار وبمستر

عکس

دانلود

قالب وبلاگ